Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, Warszawa

Data szkolenia pt.: Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, ma planowany początek w dniu 2013-01-22 oraz zakończy się 2013-01-23. Jesteśmy znani jako Expose Sp. z o.o. i organizator szkoleń i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Ekonomiczne, Informatyczne IT. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez organizatora w Biuro ExposeLab. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 1039.96 PLN.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, to 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Informatyczne IT – zachęca Expose Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *