Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, Warszawa

Data szkolenia o nazwie: Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, ma planowany początek w dniu 2013-01-10 oraz zakończy się 2013-01-11. Jesteśmy znani jako Expose Sp. z o.o. i organizator szkoleń i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Ekonomiczne, Informatyczne IT.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Biuro ExposeLab.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 1039.96 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Informatyczne IT – zaprasza Expose Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *