Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, Warszawa

Data szkolenia o nazwie: Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, ma planowany początek w dniu 2013-01-10 oraz zakończy się 2013-01-11. Jesteśmy znani jako Expose Sp. z o.o. i organizator szkoleń i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Ekonomiczne, Informatyczne IT.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Biuro ExposeLab.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 1039.96 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Informatyczne IT – zaprasza Expose Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *