Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, Łódź

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie firmy Expose Sp. z o.o. pt.: Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany start w dniu 2013-01-02 oraz zakończy się 2013-01-03.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Ekonomiczne, Informatyczne IT.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Biuro Expose Sp. z o.o..Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Łódź województwo Łódzkie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę szkoleń.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1039.96.

Obliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 5%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Informatyczne IT – zaprasza Expose Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *