Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, Poznań

Chcemy zaprezentować Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany start w dniu 2013-01-09, zaś koniec 2013-01-10. Organizatorem jest Expose Sp. z o.o., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Ekonomiczne, Informatyczne IT.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Biuro Expose Sp. z o.o..Położenie jest w ofercie podane jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 1039.96.

Obliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 5%.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Informatyczne IT – zachęca Expose Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *