Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, Poznań

Data szkolenia pt.: Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, ma przewidziany start w dniu 2012-12-19 oraz zakończy się 2012-12-20. Jesteśmy znani jako Expose Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Ekonomiczne, Informatyczne IT.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Biuro Expose Sp. z o.o.. Dla tego obiektu dane zostały wyszczególnione jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1039.96.

Wskazana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 5%.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Informatyczne IT – zaprasza Expose Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *