Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, Poznań

Przebieg szkolenia : Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, ma przewidziany start w dniu 2013-01-30 i potrwa ono do 2013-01-31. Jesteśmy znani jako Expose Sp. z o.o. i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Ekonomiczne, Informatyczne IT.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Biuro Expose Sp. z o.o..Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1039.96 PLN.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny nominalnej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Informatyczne IT – zaprasza Expose Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *