Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, Kraków

Szkolenie pt. Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, które tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Expose Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany start w dniu 2013-01-30 oraz zakończy się 2013-01-31.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Ekonomiczne, Informatyczne IT.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Expose. Dla tego obiektu szczegóły są wyszczególnione jako Kraków woj. Małopolskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1039.96.

Wskazana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 5%.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Informatyczne IT – zaprasza Expose Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *