Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, Kraków

Oferujemy kolejne szkolenie firmy Expose Sp. z o.o. zatytułowane: Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-01-02 i potrwa ono do 2013-01-03.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Ekonomiczne, Informatyczne IT. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Expose.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1039.96.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i upust wynosi według organizatorów 5%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Informatyczne IT – zaprasza Expose Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *