Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, Kraków

Pragniemy zaoferować Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany początek w dniu 2013-01-16 i potrwa ono do 2013-01-17. Organizatorem jest firma Expose Sp. z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Ekonomiczne, Informatyczne IT.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę szkoleń.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia Expose. Dla tego obiektu dane teleadresowe są podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Rozważmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to aktywność mająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania zawodu albo samego jej zdobycia.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1039.96.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, to 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Informatyczne IT – zachęca Expose Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *