Microsoft Excel Podstawowy, Kraków

Prezentujemy nowe szkolenie Expose Sp. z o.o. o nazwie: Microsoft Excel Podstawowy. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-01-30 oraz zakończy się 2013-01-31.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Informatyczne IT, Administracja.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w Expose. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 292.13 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata wynosi według prowadzących 5%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel Podstawowy, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Administracja – zachęca Expose Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Microsoft Excel Podstawowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *