Microsoft Excel Podstawowy, Kraków

Prezentujemy nowe szkolenie Expose Sp. z o.o. o nazwie: Microsoft Excel Podstawowy. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-01-30 oraz zakończy się 2013-01-31.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Informatyczne IT, Administracja.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w Expose. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 292.13 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata wynosi według prowadzących 5%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel Podstawowy, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Administracja – zachęca Expose Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Microsoft Excel Podstawowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *