Narzędzia doskonalenia produkcji – LEAN, KAIZEN, TOC, GEMBA, Kraków

Data szkolenia pt.: Narzędzia doskonalenia produkcji – LEAN, KAIZEN, TOC, GEMBA, ma planowany start w dniu 2012-12-10, zaś koniec 2012-12-11. Jesteśmy znani jako Progress Project Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i pragniemy zaoferować jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Jakość, Produkcja, zarządzanie, planowanie, logistyka. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zdefiniujmy sobie… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania pracy lub też samego jej zdobycia.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w Hotel Chopin. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1586.70 PLN.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 200 PLN, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2012-12-07.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Narzędzia doskonalenia produkcji – LEAN, KAIZEN, TOC, GEMBA, przypisanego do kategorii – Jakość, Produkcja, zarządzanie, planowanie, logistyka – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Narzędzia doskonalenia produkcji – LEAN, KAIZEN, TOC, GEMBA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *