Microsoft Excel Podstawowy, Kraków

Data szkolenia o nazwie: Microsoft Excel Podstawowy, ma przewidziany start w dniu 2013-01-16 i potrwa ono do 2013-01-17. Jesteśmy znani jako Expose Sp. z o.o. i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Informatyczne IT, Administracja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Expose.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 292.13.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i obniżka jest równa według organizatorów 5%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Excel Podstawowy, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Administracja – zaprasza Expose Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Microsoft Excel Podstawowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *