Microsoft Excel 2010 – podstawy obsługi arkusza kalkulacyjnego

Przedstawiamy nowe szkolenie firmy IT School zatytułowane: Microsoft Excel 2010 – podstawy obsługi arkusza kalkulacyjnego. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany start w dniu 2013-01-10 oraz zakończy się 2013-01-11.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało dokładnie w treści zaznaczone, gdzie miałby się on znajdować.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 608.85 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Excel 2010 – podstawy obsługi arkusza kalkulacyjnego, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zaprasza IT School mająca siedzibę w mieście Poznań.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Microsoft Excel 2010 – podstawy obsługi arkusza kalkulacyjnego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *