Microsoft Excel 2010 – podstawy obsługi arkusza kalkulacyjnego

Przedstawiamy nowe szkolenie firmy IT School zatytułowane: Microsoft Excel 2010 – podstawy obsługi arkusza kalkulacyjnego. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany start w dniu 2013-01-10 oraz zakończy się 2013-01-11.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało dokładnie w treści zaznaczone, gdzie miałby się on znajdować.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 608.85 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Excel 2010 – podstawy obsługi arkusza kalkulacyjnego, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zaprasza IT School mająca siedzibę w mieście Poznań.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Microsoft Excel 2010 – podstawy obsługi arkusza kalkulacyjnego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *