Microsoft Excel 2010 – podstawy obsługi arkusza kalkulacyjnego

Przedstawiamy kolejne szkolenie IT School o nazwie: Microsoft Excel 2010 – podstawy obsługi arkusza kalkulacyjnego. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-03-04, zaś koniec 2013-03-05.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Miejsce nie zostało w treści podane.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 608.85 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel 2010 – podstawy obsługi arkusza kalkulacyjnego, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zachęca IT School z siedzibą w miejscowości Poznań.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Microsoft Excel 2010 – podstawy obsługi arkusza kalkulacyjnego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *