Microsoft Access 2010 – obsługa baz danych

Data szkolenia : Microsoft Access 2010 – obsługa baz danych, ma przewidziany początek w dniu 2013-03-04 i potrwa ono do 2013-03-05. Jesteśmy znani jako IT School i organizator szkoleń i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dokładniejsze położenia nie zostały wskazane.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 608.85.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Access 2010 – obsługa baz danych, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zaprasza IT School mająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Microsoft Access 2010 – obsługa baz danych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *