Microsoft Access 2010 – obsługa baz danych

Data szkolenia : Microsoft Access 2010 – obsługa baz danych, ma przewidziany początek w dniu 2013-03-04 i potrwa ono do 2013-03-05. Jesteśmy znani jako IT School i organizator szkoleń i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dokładniejsze położenia nie zostały wskazane.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 608.85.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Access 2010 – obsługa baz danych, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zaprasza IT School mająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Microsoft Access 2010 – obsługa baz danych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *