Metodyka projektowania kursów on-line w szkole

Szkolenie o nazwie Metodyka projektowania kursów on-line w szkole, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej EU College. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany początek w dniu 2012-10-22 oraz zakończy się 2012-10-28.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Nauczycielskie, Coachingowe, trenerów, kadry zarządzającej, uzupełniające, wychowawców. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma wyznaczonej określonej lokalizacji. Nie jest także wymagana osobista obecności. Jest to efektem użycia komputera i Internetu jako kanału transmisjidanych audiowizualnych.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 150.00.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Pomyślmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma zajęć pozaszkolnych, która ma za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy albo też samego jej uzyskania.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Metodyka projektowania kursów on-line w szkole, przypisanego do kategorii – Nauczycielskie, Coachingowe, trenerów, kadry zarządzającej, uzupełniające, wychowawców – zachęca EU College mająca siedzibę w miejscowości Świdnica.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Metodyka projektowania kursów on-line w szkole.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *