Metodyka projektowania kursów on-line w szkole

Termin szkolenia pt.: Metodyka projektowania kursów on-line w szkole, ma przewidziany start w dniu 2012-10-08, zaś koniec 2012-10-14. Jesteśmy znani jako EU College i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Nauczycielskie, Coachingowe, trenerów, kadry zarządzającej, uzupełniające, wychowawców.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma dokładnej lokalizacji. Nie jest także wymagana fizyczna obecności uczestnika. Jest to efektem użycia komputera i Internetu jako kanału transmisji obrazu i dźwięku.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 150.00 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Metodyka projektowania kursów on-line w szkole, przypisanego do kategorii – Nauczycielskie, Coachingowe, trenerów, kadry zarządzającej, uzupełniające, wychowawców – zaprasza EU College posiadająca siedzibę w mieście Świdnica.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Metodyka projektowania kursów on-line w szkole.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *