Metodyka projektowania kursów on-line w szkole

Data szkolenia : Metodyka projektowania kursów on-line w szkole, ma planowany start w dniu 2012-09-17, zaś koniec 2012-09-24. Jesteśmy znani jako EU College i organizator szkoleń i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Nauczycielskie, Coachingowe, trenerów, kadry zarządzającej, uzupełniające, wychowawców. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma wyznaczonej określonej lokalizacji. Nie jest wymagana fizyczna obecności uczestnika. Wynika to z pośrednictwa komputera jako medium transmisjidanych audiowizualnych.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma aktywności, która ma na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu bądź też jej uzyskania.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 150.00 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Metodyka projektowania kursów on-line w szkole, przypisanego do kategorii – Nauczycielskie, Coachingowe, trenerów, kadry zarządzającej, uzupełniające, wychowawców – zachęca EU College posiadająca siedzibę w miejscowości Świdnica.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Metodyka projektowania kursów on-line w szkole.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *