Metodyka projektowania kursów on-line w szkole

Szkolenie pt. Metodyka projektowania kursów on-line w szkole, które tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy EU College. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany początek w dniu 2012-11-05, zaś koniec 2012-11-11.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Nauczycielskie, Coachingowe, trenerów, kadry zarządzającej, uzupełniające, wychowawców.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma wyznaczonej określonej lokalizacji. Nie jest najczęściej wymagana fizyczna obecności. Jest to efektem użycia komputera jako kanału transmisjidanych audiowizualnych.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było napisane w opisie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 150.00.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Na sam koniec wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Metodyka projektowania kursów on-line w szkole, przypisanego do kategorii – Nauczycielskie, Coachingowe, trenerów, kadry zarządzającej, uzupełniające, wychowawców – zachęca EU College posiadająca siedzibę w miejscowości Świdnica.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Metodyka projektowania kursów on-line w szkole.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *