metody i narzędzia badań społecznych, Gdańsk

Data szkolenia pt.: metody i narzędzia badań społecznych, jest planowany w dniu 2012-11-10. Jesteśmy znani jako Socjoteka s.c. i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Zarządzanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły zostały określone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 249.00 PLN.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu metody i narzędzia badań społecznych, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Zarządzanie – zaprasza Socjoteka s.c. z siedzibą w miejscowości Gdańsk.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: metody i narzędzia badań społecznych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *