Dofinansowany kurs Auditorów wewnętrznych ISO 9001, Radom

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie MASTERE Consulting zatytułowane: Dofinansowany kurs Auditorów wewnętrznych ISO 9001. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany start w dniu 2012-11-24, zaś koniec 2012-11-25.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Jakość, Zarządzanie, audyt, menedżerskie, produkcja, inne.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły są wyszczególnione jako Radom woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez organizatora na 181.56 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Dofinansowany kurs Auditorów wewnętrznych ISO 9001, przypisanego do kategorii – Jakość, Zarządzanie, audyt, menedżerskie, produkcja, inne – zachęca MASTERE Consulting mająca swą siedzibę w mieście Szczecin.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Dofinansowany kurs Auditorów wewnętrznych ISO 9001.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *