Dofinansowany kurs Auditorów wewnętrznych ISO 9001, WARSZAWA

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie MASTERE Consulting o nazwie: Dofinansowany kurs Auditorów wewnętrznych ISO 9001. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2012-10-20 oraz zakończy się 2012-10-21.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Jakość, Zarządzanie, audyt, menedżerskie, produkcja, inne.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 181.56 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Dofinansowany kurs Auditorów wewnętrznych ISO 9001, przypisanego do kategorii – Jakość, Zarządzanie, audyt, menedżerskie, produkcja, inne – zachęca MASTERE Consulting mająca siedzibę w mieście Szczecin.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Dofinansowany kurs Auditorów wewnętrznych ISO 9001.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *