autoprezentacja i komunikacja interpersonalna, Gdańsk

Pragniemy Państwu zaoferować autoprezentacja i komunikacja interpersonalna. Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2012-11-04. Organizatorem jest Socjoteka s.c., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Interpersonalne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Zdefiniujmy sobie… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych mająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności koniecznych do wykonywania pracy lub też samego jej zdobycia.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć liczbę szkoleń.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 179.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu autoprezentacja i komunikacja interpersonalna, przypisanego do kategorii – Interpersonalne – zaprasza Socjoteka s.c. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: autoprezentacja i komunikacja interpersonalna.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *