Lepsze porozumienie i relacje z ludźmi zależą od ciebie – warsztat asertywnej komunikacji, Warszawa

Data szkolenia zatytułowanego: Lepsze porozumienie i relacje z ludźmi zależą od ciebie – warsztat asertywnej komunikacji, ma przewidziany start w dniu 2013-03-11 oraz zakończy się 2013-03-12. Jesteśmy znani jako K2 Training i prowadzący szkolenia i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez organizatora w Szkolenie odbędzie się w dobrze wyposażonym ośrodku w centrum Warszawy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 1200.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Lepsze porozumienie i relacje z ludźmi zależą od ciebie – warsztat asertywnej komunikacji, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zachęca K2 Training mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Lepsze porozumienie i relacje z ludźmi zależą od ciebie – warsztat asertywnej komunikacji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *