Lepsze porozumienie i relacje z ludźmi zależą od ciebie – warsztat asertywnej komunikacji, Warszawa

Szkolenie zatytułowane Lepsze porozumienie i relacje z ludźmi zależą od ciebie – warsztat asertywnej komunikacji, które tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej K2 Training. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-06-03, zaś koniec 2013-06-04.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Szkolenie odbędzie się w dobrze wyposażonym ośrodku w centrum Warszawy.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Pomyślmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma za cel poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania pracy bądź też jej zdobycia.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 1200.00.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala zbyt właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Lepsze porozumienie i relacje z ludźmi zależą od ciebie – warsztat asertywnej komunikacji, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zachęca K2 Training z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Lepsze porozumienie i relacje z ludźmi zależą od ciebie – warsztat asertywnej komunikacji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *