Lepsze porozumienie i relacje z ludźmi zależą od ciebie – warsztat asertywnej komunikacji, Warszawa

Pragniemy Państwu zaprezentować Lepsze porozumienie i relacje z ludźmi zależą od ciebie – warsztat asertywnej komunikacji. Jest to szkolenie, którego data ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-09-02 i potrwa ono do 2013-09-03. Organizatorem jest K2 Training, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez firmę w Szkolenie odbędzie się w dobrze wyposażonym ośrodku w centrum Warszawy. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1200.00.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Lepsze porozumienie i relacje z ludźmi zależą od ciebie – warsztat asertywnej komunikacji, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zaprasza K2 Training mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Lepsze porozumienie i relacje z ludźmi zależą od ciebie – warsztat asertywnej komunikacji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *