Lepsze porozumienie i relacje z ludźmi zależą od ciebie – warsztat asertywnej komunikacji, Warszawa

Pragniemy Państwu zaprezentować Lepsze porozumienie i relacje z ludźmi zależą od ciebie – warsztat asertywnej komunikacji. Jest to szkolenie, którego data ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-09-02 i potrwa ono do 2013-09-03. Organizatorem jest K2 Training, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez firmę w Szkolenie odbędzie się w dobrze wyposażonym ośrodku w centrum Warszawy. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1200.00.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Lepsze porozumienie i relacje z ludźmi zależą od ciebie – warsztat asertywnej komunikacji, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zaprasza K2 Training mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Lepsze porozumienie i relacje z ludźmi zależą od ciebie – warsztat asertywnej komunikacji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *