Lepsze porozumienie i relacje z ludźmi zależą od ciebie – warsztat asertywnej komunikacji, Warszawa

Szkolenie o nazwie Lepsze porozumienie i relacje z ludźmi zależą od ciebie – warsztat asertywnej komunikacji, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy K2 Training. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-11-14 oraz zakończy się 2013-11-15.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Szkolenie odbędzie się w dobrze wyposażonym ośrodku w centrum Warszawy.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 690.00.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata wynosi według organizatorów 510 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Lepsze porozumienie i relacje z ludźmi zależą od ciebie – warsztat asertywnej komunikacji, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zachęca K2 Training posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Lepsze porozumienie i relacje z ludźmi zależą od ciebie – warsztat asertywnej komunikacji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *