Bądź na czasie, czyli o efektywnej organizacji i planowaniu swojego czasu, Warszawa

Szkolenie pt. Bądź na czasie, czyli o efektywnej organizacji i planowaniu swojego czasu, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy K2 Training. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany start w dniu 2012-12-10 i potrwa ono do 2012-12-11.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, procesy biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Szkolenie odbędzie się w dobrze wyposażonym ośrodku w centrum Warszawy. Dla tego obiektu dane teleadresowe są określone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zdefiniujmy sobie… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna aktywność posiadająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania zawodu albo też samego jej zdobycia.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 690.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Last Minute i, w stosunku do ceny bazowej, to 510 PLN, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Bądź na czasie, czyli o efektywnej organizacji i planowaniu swojego czasu, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, procesy biznesowe – zaprasza K2 Training posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Bądź na czasie, czyli o efektywnej organizacji i planowaniu swojego czasu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *