Lepsze porozumienie i relacje z ludźmi zależą od ciebie – warsztat asertywnej komunikacji, Warszawa

Oferujemy nowe szkolenie firmy K2 Training o nazwie: Lepsze porozumienie i relacje z ludźmi zależą od ciebie – warsztat asertywnej komunikacji. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-02-04 oraz zakończy się 2013-02-05.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty.

Zastanówmy się… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to aktywność posiadająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania pracy lub jej zdobycia.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Szkolenie odbędzie się w dobrze wyposażonym ośrodku w centrum Warszawy.Miejsce jest w ofercie określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 690.00 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 510 PLN, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Lepsze porozumienie i relacje z ludźmi zależą od ciebie – warsztat asertywnej komunikacji, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zaprasza K2 Training mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Lepsze porozumienie i relacje z ludźmi zależą od ciebie – warsztat asertywnej komunikacji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *