Lean Manufacturing, Poznań

Chcemy przedstawić Lean Manufacturing. Jest to szkolenie, którego data ma planowany start w dniu 2013-05-06 oraz zakończy się 2013-05-08. Organizatorem jest Progress Project Sp. z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Campanile. Dla tego obiektu miejsce zostały określone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 2041.80 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2013-05-03 i upust jest równa według firmy 300 PLN.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Lean Manufacturing, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Lean Manufacturing.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *