Lean Manufacturing, Katowice

Pragniemy Państwu przedstawić Lean Manufacturing. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany start w dniu 2013-02-25, zaś koniec 2013-02-27. Organizatorem jest firma Progress Project Sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Hotel Novotel.Położenie jest w ofercie określone jako Katowice woj. Śląskie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 2041.80 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-02-22 i upust jest równa według prowadzących 300 PLN.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Lean Manufacturing, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie – zachęca Progress Project Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Lean Manufacturing.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *