Koszty i efektywność logistyki przedsiębiorstw, Wrocław

Szkolenie o nazwie Koszty i efektywność logistyki przedsiębiorstw, które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Progress Project Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany start w dniu 2013-05-20, zaś koniec 2013-05-21.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie, magazynowanie.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Hotel Campanile.Położenie jest w ofercie określone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1586.70.

Wskazana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-05-17, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 200 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Koszty i efektywność logistyki przedsiębiorstw, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie, magazynowanie – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Koszty i efektywność logistyki przedsiębiorstw.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *