Koncepcja szczupłego zarządzania w magazynach, Warszawa

Pragniemy Państwu zaoferować Koncepcja szczupłego zarządzania w magazynach. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany start w dniu 2013-03-04 oraz zakończy się 2013-03-05. Organizatorem jest firma Progress Project Sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie, magazynowanie.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Centrum Szkoleniowe Progress Project. Dla tego obiektu położenie zostały wyznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć liczbę szkoleń.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1709.70.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, to 200 PLN, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2013-03-01.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Koncepcja szczupłego zarządzania w magazynach, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie, magazynowanie – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Koncepcja szczupłego zarządzania w magazynach.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *