Logistyczna obsługa klienta z elementami postępowania w zakresie reklamacji, Sopot

Przedstawiamy kolejne szkolenie Progress Project Sp. z o.o. zatytułowane: Logistyczna obsługa klienta z elementami postępowania w zakresie reklamacji. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany początek w dniu 2013-06-03 i potrwa ono do 2013-06-04.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Sprzedaż, Logistyka, zarządzanie, obsługa klienta, zarządzanie sprzedażą, biznesowe.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Hotel Haffner ****. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Sopot woj. Pomorskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1586.70.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, jest równy 200 PLN, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2013-05-31.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Logistyczna obsługa klienta z elementami postępowania w zakresie reklamacji, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Logistyka, zarządzanie, obsługa klienta, zarządzanie sprzedażą, biznesowe – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Logistyczna obsługa klienta z elementami postępowania w zakresie reklamacji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *