Kwestionariusz MMPI w procesie planowania psychoterapii i monitorowania jej postępów, SOPOT

Data szkolenia : Kwestionariusz MMPI w procesie planowania psychoterapii i monitorowania jej postępów, ma planowany start w dniu 2013-06-22, zaś koniec 2013-06-23. Jesteśmy znani jako Pracownia Pomocy Psychologicznej dla Dzieci Młodzieży i Rodzin i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Medyczne, Zawodowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty przewidywana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako SOPOT woj. Pomorskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 420.00.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Kwestionariusz MMPI w procesie planowania psychoterapii i monitorowania jej postępów, przypisanego do kategorii – Medyczne, Zawodowe – zaprasza Pracownia Pomocy Psychologicznej dla Dzieci Młodzieży i Rodzin z siedzibą w miejscowości Sopot.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Kwestionariusz MMPI w procesie planowania psychoterapii i monitorowania jej postępów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *