POCHODZENIE TOWARU W REGULACJACH CELNYCH UNII EUROPEJSKIEJ Ważna zmiana od 01.10.2012, Katowice

Prezentujemy kolejne szkolenie Ekspert Handlowy zatytułowane: POCHODZENIE TOWARU W REGULACJACH CELNYCH UNII EUROPEJSKIEJ Ważna zmiana od 01.10.2012. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2013-03-13.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, handlowe, celne, konsumenckie, reklamacje w transporcie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Międzynarodowa Szkoła Bankowości i Finansów. Dla tego obiektu miejsce są określone jako Katowice województwo Śląskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 719.10.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Obowiązuje ona do dnia 2013-03-04 i rabat jest równa według prowadzących 10%.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu POCHODZENIE TOWARU W REGULACJACH CELNYCH UNII EUROPEJSKIEJ Ważna zmiana od 01.10.2012, przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, handlowe, celne, konsumenckie, reklamacje w transporcie – zaprasza Ekspert Handlowy mająca siedzibę w mieście Kraków.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: POCHODZENIE TOWARU W REGULACJACH CELNYCH UNII EUROPEJSKIEJ Ważna zmiana od 01.10.2012.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *