Możliwości zastosowania psychodramy w terapii grupowej i indywidualnej, SOPOT

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie firmy Pracownia Pomocy Psychologicznej dla Dzieci Młodzieży i Rodzin o nazwie: Możliwości zastosowania psychodramy w terapii grupowej i indywidualnej. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-09-14, zaś koniec 2013-09-15.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Medyczne, Zawodowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako SOPOT województwo Pomorskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 395.00.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Możliwości zastosowania psychodramy w terapii grupowej i indywidualnej, przypisanego do kategorii – Medyczne, Zawodowe – zaprasza Pracownia Pomocy Psychologicznej dla Dzieci Młodzieży i Rodzin mająca siedzibę w mieście Sopot.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Możliwości zastosowania psychodramy w terapii grupowej i indywidualnej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *