KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją, Olkusz

Data szkolenia o nazwie: KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją, ma przewidziany początek w dniu 2012-11-02 oraz zakończy się 2012-11-30. Jesteśmy znani jako ARBIZ AKADEMIA BIZNESU i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dotacje Europejskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, finanse, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada dokładnej lokalizacji. Nie jest także konieczna osobista obecności uczestnika. Wynika to z użycia komputera jako kanału transmisji.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 826.50.

Podana tu cena to promocja typu First Minute, która obowiązuje do dnia 2012-10-22, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 5%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, finanse, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU z siedzibą w mieście Poznań.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *