KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją, Radom

Oferujemy kolejne szkolenie ARBIZ AKADEMIA BIZNESU pt.: KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-02, zaś koniec 2012-11-30.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Dotacje Europejskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, finanse, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Rozważmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna aktywność, która ma na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania pracy bądź samego jej zdobycia.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma dokładnej lokalizacji. Nie jest wymagana fizyczna obecności uczestnika. Wynika to z pośrednictwa komputera i Internetu jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 826.50 PLN.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2012-10-24.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, finanse, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *