KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją, ŁOWICZ

Szkolenie o nazwie KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej ARBIZ AKADEMIA BIZNESU. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-11-02 oraz zakończy się 2012-11-30.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Dotacje Europejskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, finanse, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Dodatkowo, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma dokładnej lokalizacji. Nie jest najczęściej wymagana osobista obecności uczestnika. Wynika to z pośrednictwa komputera i Internetu jako kanału transmisji.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 826.50 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona do dnia 2012-10-15 i obniżka jest równa według firmy 5%.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, finanse, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego – zaprasza ARBIZ AKADEMIA BIZNESU posiadająca siedzibę w mieście Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *