kurs asystencko-sekretarski z językiem angielskim, Poznań

Chcemy zaoferować kurs asystencko-sekretarski z językiem angielskim. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany start w dniu 2012-10-26, zaś koniec 2012-11-30. Organizatorem jest Gowork.pl, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Dział Personalny HR, Administracja, pracownik biurowy, inne, kadry i płace.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce odbywania szkolenia GoWork.pl. Dla tego obiektu szczegóły są zaznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 399.00 PLN.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu kurs asystencko-sekretarski z językiem angielskim, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Administracja, pracownik biurowy, inne, kadry i płace – zaprasza Gowork.pl mająca siedzibę w miejscowości WARSZAWA.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: kurs asystencko-sekretarski z językiem angielskim.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *