kurs asystencko-sekretarski z językiem angielskim, Katowice

Przedstawiamy nowe szkolenie Gowork.pl o nazwie: kurs asystencko-sekretarski z językiem angielskim. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-05 oraz zakończy się 2012-11-09.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Dział Personalny HR, Administracja, pracownik biurowy, inne, kadry i płace.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował GoWork.pl.Miejsce jest w ofercie podane jako Katowice woj. Śląskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 399.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Na sam koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu kurs asystencko-sekretarski z językiem angielskim, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Administracja, pracownik biurowy, inne, kadry i płace – zaprasza Gowork.pl mająca swą siedzibę w mieście WARSZAWA.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: kurs asystencko-sekretarski z językiem angielskim.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *