Amerykański dla przedsiębiorców, Ostrów Wielkopolski

Chcemy Państwu przedstawić Amerykański dla przedsiębiorców. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany start w dniu 2012-10-26, zaś koniec 2012-10-28. Organizatorem jest Anna Dworaczyńska Communications, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Językowe, angielski, biznesowe, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Centrum Szkoleniowe Pałac Bagatela.Miejsce jest w ofercie podane jako Ostrów Wielkopolski województwo Wielkopolskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 1000.00.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Amerykański dla przedsiębiorców, przypisanego do kategorii – Językowe, angielski, biznesowe, inne – zaprasza Anna Dworaczyńska Communications z siedzibą w miejscowości Ostrów Wielkopolski.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Amerykański dla przedsiębiorców.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *