Amerykański dla przedsiębiorców, Ostrów Wielkopolski

Szkolenie o nazwie Amerykański dla przedsiębiorców, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Anna Dworaczyńska Communications. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-10-19, zaś koniec 2012-10-21.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Językowe, angielski, biznesowe, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Centrum Szkoleniowe Pałac Bagatela.Położenie jest w ofercie określone jako Ostrów Wielkopolski województwo Wielkopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 1000.00 PLN.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Amerykański dla przedsiębiorców, przypisanego do kategorii – Językowe, angielski, biznesowe, inne – zachęca Anna Dworaczyńska Communications posiadająca swą siedzibę w miejscowości Ostrów Wielkopolski.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Amerykański dla przedsiębiorców.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *