Audytor wewnętrzny/ Pełnomocnik ciągłości działania wg BS 25999, WARSZAWA

Pragniemy Państwu przedstawić Audytor wewnętrzny/ Pełnomocnik ciągłości działania wg BS 25999. Jest to szkolenie, którego data ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-03, zaś koniec 2012-12-05. Organizatorem jest firma Centrum Doskonalenia Zarządzania MERITUM Sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Jakość, Zarządzanie, umiejętności osobiste, trenerskie, audyt, pełnomocnictwo, inne, kierownicze, biurowe, procesy biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1968.00 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Audytor wewnętrzny/ Pełnomocnik ciągłości działania wg BS 25999, przypisanego do kategorii – Jakość, Zarządzanie, umiejętności osobiste, trenerskie, audyt, pełnomocnictwo, inne, kierownicze, biurowe, procesy biznesowe – zaprasza Centrum Doskonalenia Zarządzania MERITUM Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Audytor wewnętrzny/ Pełnomocnik ciągłości działania wg BS 25999.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *