Księgowy z językiem angielskim z praktyką w biurze rachunkowym na programie OPTIMA, Kraków

Chcemy Państwu zaprezentować Księgowy z językiem angielskim z praktyką w biurze rachunkowym na programie OPTIMA. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-30, zaś koniec 2012-12-20. Organizatorem jest KRAKOWSKIE CENTRUM BIZNESU SP. Z O.O., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Księgowe, Językowe, angielski, podatki, programy księgowe, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Krakowskie Centrum Biznesu Sp. z o. o..Miejsce jest w ofercie określone jako Kraków województwo Małopolskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 770.00.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Księgowy z językiem angielskim z praktyką w biurze rachunkowym na programie OPTIMA, przypisanego do kategorii – Księgowe, Językowe, angielski, podatki, programy księgowe, inne – zachęca KRAKOWSKIE CENTRUM BIZNESU SP. Z O.O. posiadająca siedzibę w miejscowości KRAKÓW.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Księgowy z językiem angielskim z praktyką w biurze rachunkowym na programie OPTIMA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *