Księgowość komputerowa małych i średnich firm z elementami kadr i płac, z programem Optima, Symfonia, Kraków

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie firmy KRAKOWSKIE CENTRUM BIZNESU SP. Z O.O. zatytułowane: Księgowość komputerowa małych i średnich firm z elementami kadr i płac, z programem Optima, Symfonia. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany początek w dniu 2012-10-31, zaś koniec 2012-12-19.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Księgowe, podatki, rachunkowość, programy księgowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Krakowskie Centrum Biznesu Sp. z o. o..Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez firmę na 770.00 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Księgowość komputerowa małych i średnich firm z elementami kadr i płac, z programem Optima, Symfonia, przypisanego do kategorii – Księgowe, podatki, rachunkowość, programy księgowe – zaprasza KRAKOWSKIE CENTRUM BIZNESU SP. Z O.O. mająca siedzibę w miejscowości KRAKÓW.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Księgowość komputerowa małych i średnich firm z elementami kadr i płac, z programem Optima, Symfonia.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *