Księgowość komputerowa z programem Płatnik i Optima – 80 h, Kraków

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie KRAKOWSKIE CENTRUM BIZNESU SP. Z O.O. o nazwie: Księgowość komputerowa z programem Płatnik i Optima – 80 h. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2012-11-05 i potrwa ono do 2012-11-16.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Księgowe, podatki, programy księgowe, inne.

Zastanówmy się… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to aktywność mająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu bądź samego jej zdobycia.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez organizatora w Krakowskie Centrum Biznesu Sp. z o. o.. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Kraków województwo Małopolskie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 850.00.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Księgowość komputerowa z programem Płatnik i Optima – 80 h, przypisanego do kategorii – Księgowe, podatki, programy księgowe, inne – zaprasza KRAKOWSKIE CENTRUM BIZNESU SP. Z O.O. mająca siedzibę w miejscowości KRAKÓW.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Księgowość komputerowa z programem Płatnik i Optima – 80 h.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *