Samodzielny księgowy z programem Optima, Kraków

Szkolenie pt. Samodzielny księgowy z programem Optima, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej KRAKOWSKIE CENTRUM BIZNESU SP. Z O.O.. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-07 i potrwa ono do 2012-12-20.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Finansowe, Księgowe, programy księgowe, analiza finansowa.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez firmę w Krakowskie Centrum Biznesu Sp. z o. o.. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Kraków woj. Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 770.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Samodzielny księgowy z programem Optima, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, programy księgowe, analiza finansowa – zachęca KRAKOWSKIE CENTRUM BIZNESU SP. Z O.O. posiadająca swą siedzibę w miejscowości KRAKÓW.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Samodzielny księgowy z programem Optima.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *