Księgowość + Symfonia, Katowice

Oferujemy kolejne szkolenie firmy Business Center 1 pt.: Księgowość + Symfonia. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany początek w dniu 2013-04-06 i potrwa ono do 2013-04-28.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Finansowe, Księgowe, osobiste, pozyskiwanie środków, dotacje unijne, windykacja, analiza finansowa.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Business Center 1. Dla tego obiektu położenie są wyszczególnione jako Katowice woj. Śląskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 1699.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest w pełni właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Księgowość + Symfonia, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, osobiste, pozyskiwanie środków, dotacje unijne, windykacja, analiza finansowa – zaprasza Business Center 1 mająca siedzibę w miejscowości Katowice.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Księgowość + Symfonia.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *